|
|||||||
Data |
Godzina |
Zajęcia |
Wykładowca |
||||
05.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
05.11.2019 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
||||
05.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
||||
06.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
06.11.2019 |
11:05-13:05 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
||||
06.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
||||
07.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
07.11.2019 |
11:05-13:05 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
||||
07.11.2019 |
13:10-15:10 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
||||
07.11.2019 |
15:15-16:24 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
||||
08.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
08.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Czyż |
||||
08.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
08.11.2019 |
15:15-16:24 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Czyż |
||||
12.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
12.11.2019 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Małgorzta Kuch-Jarczewska |
||||
12.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
||||
12.11.2019 |
15:15-16:24 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
||||
13.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
13.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
||||
13.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
||||
13.11.2019 |
15:15-16:24 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
||||
14.11.2019 |
6:55-7:55 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
14.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
14.11.2019 |
11:05-13:05 |
Trening korzystania z usług społecznych – kino |
Irena Fiedorowicz |
||||
14.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych - kino |
Irena Fiedorowicz |
||||
15.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
15.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Czyż |
||||
15.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
||||
15.11.2019 |
15:15-15:49,8 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
||||
19.11.2019 |
7:00-8:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
19.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
19.11.2019 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
||||
19.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
||||
20.11.2019 |
7:00-8:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
20.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
20.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
||||
20.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
||||
20.11.2019 |
15:15-16:24 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
||||
21.11.2019 |
6:12-7:55,2 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
21.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
21.11.2019 |
11:05-13:05 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
||||
21.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Irena Fiedorowicz |
||||
21.11.2019 |
15:15-16:24 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Irena Fiedorowicz |
||||
22.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
22.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Czyż |
||||
22.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
22.11.2019 |
15:20-15:54,8 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
23.11.2019 |
9:00-12:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
23.11.2019 |
12:05-12:39,8 |
Dogoterapia |
Małgorzta Kuch-Jarczewska |
||||
23.11.2019 |
12:45-13:19,8 |
Dogoterapia |
Katarzyna Barton |
||||
26.11.2019 |
7:10-7:53,2 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
26.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty gospodarstwa domowego |
Anika Jankowska |
||||
26.11.2019 |
11:05-13:05 |
Dogoterapia |
Małgorzta Kuch-Jarczewska |
||||
26.11.2019 |
13:10-15:10 |
Warsztaty rękodzieła |
Anna Przybylska |
||||
27.11.2019 |
7:10-7:53,2 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
27.11.2019 |
8:00-11:00 |
Warsztaty - Zrób to sam |
Anika Jankowska |
||||
27.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztaty usprawnienia ruchowego |
Karolina Kulpeksza |
||||
27.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening czystości |
Maria Czarnecka |
||||
28.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Szymon Biały |
||||
28.11.2019 |
11:05-13:05 |
Zajęcia kształtujące umiejętności językowe i logicznego myslenia |
Małgorzata Hawrylewicz - Pieńkowska |
||||
28.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Irena Fiedorowicz |
||||
29.11.2019 |
7:10-7:53,2 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
29.11.2019 |
8:00-11:00 |
Trening przedsiębiorczości |
Waldemar Kochański |
||||
29.11.2019 |
11:05-13:05 |
Warsztat dietetyczny |
Anna Czyż |
||||
29.11.2019 |
13:10-15:10 |
Trening Motywacyjny |
Waldemar Kochański |
|
|||||||
Data |
Godzina |
Zajęcia |
Wykładowca |
||||
04.11.2019 |
6:50-7:58,4 |
Warsztat rękodzieła |
Irena Fiedorowicz |
||||
04.11.2019 |
8:00-10:00 |
Warsztat rękodzieła |
Irena Fiedorowicz |
||||
04.11.2019 |
10:05-12:05 |
Warsztat rękodzieła |
Irena Fiedorowicz |
||||
04.11.2019 |
12:10-14:10 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Marta Maraszek |
||||
04.11.2019 |
14:15-16:15 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Marta Maraszek |
||||
04.11.2019 |
16:20-17:28,4 |
Trening korzystania z usług społecznych |
Marta Maraszek |
||||
14.11.2019 |
15:15-17:15 |
Trening korzystania z usług społecznych - kino |
Marta Maraszek |
||||
14.11.2019 |
17:20-19:20 |
Trening korzystania z usług społecznych - kino |
Marta Maraszek |
||||
15.11.2019 |
16:00-18:00 |
Trening motywacyjny |
Waldemar Kochański |
||||
15.11.2019 |
18:05-20:05 |
Trening motywacyjny |
Waldemar Kochański |
||||
15.11.2019 |
20:10-20:44,2 |
Trening motywacyjny |
Waldemar Kochański |
||||
18.11.2019 |
8:00-10:00 |
Warsztaty dietetyczne |
Anna Czyż |
||||
18.11.2019 |
10:05-12:05 |
Warsztaty dietetyczne |
Anna Czyż |
||||
18.11.2019 |
12:10-14:10 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
18.11.2019 |
14:15-16:15 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
18.11.2019 |
16:20-16:54,2 |
Warsztaty muzykoterapeutyczne |
Jola Gawryłkiewicz |
||||
25.11.2019 |
8:00-10:00 |
Warsztat rękodzieła |
Irena Fiedorowicz |
||||
25.11.2019 |
10:05-12:05 |
Warsztat rękodzieła |
Irena Fiedorowicz |
||||
25.11.2019 |
12:10-14:10 |
Warsztaty dietetyczne |
Anna Czyż |
||||
25.11.2019 |
14:15-16:15 |
Warsztaty dietetyczne |
Anna Czyż |
||||
25.11.2019 |
16:20-17:28,4 |
Warsztaty dietetyczne |
Anna Czyż |
Zajęcia Indywidualne Wsparcie Psychologiczne dla grupy I i II realizowane są: ul. Piotrowskiego 11 Bydgoszcz lokal 1 |
||||
05.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
06.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
07.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
08.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
12.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
13.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
14.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
19.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
20.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
21.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
22.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
23.11.2019 |
9:00-15:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
25.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |
|
26.11.2019 |
16:00-18:00 |
Fizjoterapia Indywidualna |
Dariusz Czarnecki |